• 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

RULMAN TİCARET, “HEDEFİMİZ TÜM DÜNYADA TANINAN BİR MARKA OLMAK”

Rulman Ticaret, “Hedefimiz tüm dünyada tanınan bir marka olmak”
21 Aralık 2013 Cumartesi 12:37

RULMAN TİCARET İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi; kendisini 1984’ten bu yana süregelen 28 sene içerisinde Türkyiye’ye tanıtmış, önümüzdeki seneler içerisinde de tüm dünyada tanınmayı hedef olarak benimsemiştir.

RULMAN TİCARET İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi; kendisini 1984’ten bu yana süregelen 28 sene içerisinde Türkyiye’ye tanıtmış, önümüzdeki seneler içerisinde de tüm dünyada tanınmayı hedef olarak benimsemiştir.

rulman_ticaret

Bayındırların söz sahibi olduğu Rulman Ticaret, her marka otomotiv-sanayi rulmanını, kayışı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Merkezi Ümraniye’de olan firmamız; 4 şubesi ve Türkiye geneline yaygın bayi ağı ile rulman sektöründe ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış olmak üzere müşterilerine hizmet vermektedir.

Asıl daimi ‘’Müşteriye %100 memnuniyet sağlayacak hizmet vermek’’ olduğu 28 seneyi başarıyla geçiren şirketimiz, 2009 yılında KOYO Rulmanlarının Distribütörü olarak saygı değer piyasamızda adından söz ettirmiştir. Bayisi ve distribütörü bulunduğumuz başlıca markalar; KOYO rulmanları, ARB rulmanları, WANDA rulmanları, FAG rulmanları, ORS rulmanları,  NSK rulmanları, GMB rulmanları ve SKF rulmanlarıdır.
Firmamız ayrıca EMES Sanayi Tekerlekleri'nin ortağı, BMS Manşon ve BMS Gergi rulmanlarınında sahibidir.

Ana üssünü Osaka/Japonya’da bulunduran KOYO, Japon grubunda kendisine güvenen ve kalitesinden ödün vermeyen bir marka olarak göze çarpmaktadır. 2009 yılında, TIMKEN’den Torrington İğneli Rulmanları’nı da satın alarak ürün gamını genişletmiştir.

RULMAN TİCARET İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi olarak, siz değerli meslektaşlarımıza, bu zamana kadar bize karşı duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür eder, iş hayatınızda hak ettiğiniz yere, özel hayatınızda erişmek istediğiniz mutluluğa sahip olmanızı dileriz.

ibrahi_Bayindir

Rollexpo Fuarı

ROLLEXPO, düşüncede güzel, gerçekleştirilmesi konusunda geç kalınmış bir fuar. Fuara katılıp anı yaşamadan bir yorum yapmanın doğru olmayacağı kanaatindeyiz. Umarız, katılımcıları ve ziyaretçileri tatmin edecek yoğunlukta, hareketli bir fuarı hep beraber yaşarız.

 

 
Bu haber 4245 defa okundu

DİĞER HABERLER

Rollexpo 2. Kez Kapılarını Açıyor!

Rollexpo 2. Kez Kapılarını Açıyor!

Redüktör, rulman ve makine sektörünü bir araya getiren 2.ROLLEXPO TURKEY,12 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında, İSTANBUL FUAR MERKEZİ 11. salonda,sektörün öncü firmaları ve profesyonel ziyaretçileri ikinci kez aynı çatı altındatoplamaya hazırlanıyor.

Rollexpo Fuarı, pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacak

Rollexpo Fuarı, pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacak

Rulman sektöründe önemli bir yere sahip olan Akça Rulman ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, dergimizin sektör ve firmaları hakkındaki sorularını yanıtladılar.

Dünyayı döndüren teknoloji rulman sektörü Rollexpo Fuarında buluşuyor

Dünyayı döndüren teknoloji rulman sektörü  Rollexpo Fuarında buluşuyor

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezinde 20-22 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Rollexpo Turkey fuarında “Rulman Sektörü” bir araya gelecek.

Akbal Rulman;Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Akbal Rulman;Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Rulman ve yan sanayi ürünleri pazarı çok geniş bir pazar olmasına rağmen, sanayi ve otomotiv fuarlarının sadece bir kısmında yer alabilmiştir. Rollexpo Fuarı’nın, bu pazarın önemini, büyüklüğünü ve pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacağını düşünüyorum. Şirketimiz açısından ise sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikleri görmek, şirketimizin tanıtımını yapmak ve müşteri portföyümüzü artırabilme açısından bize avantaj sağlayacaktır.

Rulman sektörü Rollexpo Fuarı’nda bir araya geliyor

Rulman sektörü Rollexpo Fuarı’nda bir araya geliyor

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Güç Aktarım dergisinin ana medya partneri olduğu Rollexpo Turkey Rulman, Kayış, Dişli, Redüktör, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı’nda rulman sektörü bir araya geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu