• 3,918 TL

  • 4,612 TL

  • 162,19 TL

  • 103.756

RULMAN SEKTÖRÜ ROLLEXPO FUARI’NDA BİR ARAYA GELİYOR

Rulman sektörü Rollexpo Fuarı’nda bir araya geliyor
01 Eylül 2013 Pazar 20:36

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Güç Aktarım dergisinin ana medya partneri olduğu Rollexpo Turkey Rulman, Kayış, Dişli, Redüktör, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı’nda rulman sektörü bir araya geliyor.

demos_fuarilik_rollexpo2014Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Güç Aktarım dergisinin ana medya partneri olduğu Rollexpo Turkey Rulman, Kayış, Dişli, Redüktör, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı’nda rulman sektörü bir araya geliyor.

Demos fuarcılığın 20 yıllık bilgi birikimi ile Türkiye`de ilk kez gerçekleştireceği ROLLEXPO TURKEY 2014 Fuarı ile rulman sektöründe var olan potansiyeli artırmak, yurt içi ve yurt dışında yeni müşteriler oluşturmak ve son teknolojik ürünleri tekbir çatı altında sergilemek amaçlanıyor.

Yerli yabancı kullanıcılar, üreticiler, distribütörler, sektördeki kanaat önderleri ve profesyonellerin ziyaret edeceği ROLLEXPO TURKEY 2014’ün sektöre yeni bir enerji kazandıracağı tahmin ediliyor.demos_fuarilik_rollexpo2014_logo

Siz de pazar payınızı büyütmek, uluslararası pazarlara ulaşmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve yeni hedeflere yönelmek istiyorsanız ROLLEXPO TURKEY 2014 yerinizi şimdiden ayırtarak bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin.

Neden Katılmalısınız?

Profesyonel alıcılarla ile görüşmek, ürünlerinizi tanıtmak için ideal bir iletişim platformu olan ROLLEXPO TURKEY 2014 ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz.  Ziyaretçiler, servislerinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi birebir inceleme fırsatı bulur ve sunulanları profesyonelce değerlendirebilirler.

Dünyadaki en son trendleri ve teknolojik yenilikleri çok net bir biçimde gözlemleyebileceğiniz ROLLEXPO TURKEY 2014’de şirketinizin ürün/servis yelpazesini de bu yönde geliştirebilirsiniz.

Sektörde karar yetkisi sahibi pek çok yönetici ile buluşmanızı sağlayacak olan ROLLEXPO TURKEY 2014, dünyada sektörde yöneticilerin ilgisini çekecek ve ziyaret etmek isteyecekleri benzersiz bir iş platformudur.


Katılımcı Profili:
 Rulman, Rulman Burçları, Mekatronik Ürünler (Lineer Kızaklama Sistemleri, Vidalı Miller, Aküatörler), Zincir, Kayış,  Redüktör, Segman, Linear hareket sistemleri, Mil Raylı Sistemler Teker, Keçe ve Sızdırmazlık Elemanları, Dişli, Yağlama Ekipmanları, Kasnak, Teknik Hırdavat.

Fuar web sayfası: http://www.demosfuar.com.tr/demos-fuar-sayfasi/RollExpo%20Turkey%202014/135/675/

rollexpo_davetiye
Bu haber 4378 defa okundu

DİĞER HABERLER

Rollexpo 2. Kez Kapılarını Açıyor!

Rollexpo 2. Kez Kapılarını Açıyor!

Redüktör, rulman ve makine sektörünü bir araya getiren 2.ROLLEXPO TURKEY,12 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında, İSTANBUL FUAR MERKEZİ 11. salonda,sektörün öncü firmaları ve profesyonel ziyaretçileri ikinci kez aynı çatı altındatoplamaya hazırlanıyor.

Rollexpo Fuarı, pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacak

Rollexpo Fuarı, pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacak

Rulman sektöründe önemli bir yere sahip olan Akça Rulman ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, dergimizin sektör ve firmaları hakkındaki sorularını yanıtladılar.

Rulman Ticaret, “Hedefimiz tüm dünyada tanınan bir marka olmak”

Rulman Ticaret, “Hedefimiz tüm dünyada tanınan bir marka olmak”

RULMAN TİCARET İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi; kendisini 1984’ten bu yana süregelen 28 sene içerisinde Türkyiye’ye tanıtmış, önümüzdeki seneler içerisinde de tüm dünyada tanınmayı hedef olarak benimsemiştir.

Dünyayı döndüren teknoloji rulman sektörü Rollexpo Fuarında buluşuyor

Dünyayı döndüren teknoloji rulman sektörü  Rollexpo Fuarında buluşuyor

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezinde 20-22 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Rollexpo Turkey fuarında “Rulman Sektörü” bir araya gelecek.

Akbal Rulman;Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Akbal Rulman;Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Rulman ve yan sanayi ürünleri pazarı çok geniş bir pazar olmasına rağmen, sanayi ve otomotiv fuarlarının sadece bir kısmında yer alabilmiştir. Rollexpo Fuarı’nın, bu pazarın önemini, büyüklüğünü ve pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacağını düşünüyorum. Şirketimiz açısından ise sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikleri görmek, şirketimizin tanıtımını yapmak ve müşteri portföyümüzü artırabilme açısından bize avantaj sağlayacaktır.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu