• 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

ROLLEXPO 2. KEZ KAPILARINI AÇIYOR!

Rollexpo 2. Kez Kapılarını Açıyor!
02 Şubat 2015 Pazartesi 15:54

Redüktör, rulman ve makine sektörünü bir araya getiren 2.ROLLEXPO TURKEY,12 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında, İSTANBUL FUAR MERKEZİ 11. salonda,sektörün öncü firmaları ve profesyonel ziyaretçileri ikinci kez aynı çatı altındatoplamaya hazırlanıyor.Yaklaşık 5000 m2’lik bir alanda sergilenecek fuar,yerli ve yabancı katılımcıların yer aldığı büyük bir buluşma nok­tası oluşturacak.Üretici, ithalatçı, distribütör ve bayilerin yer alacağı fuar, 4 gün boyuncabinlerce profesyonel ziyaretçi­sini ağırlayacak.

 

Fuar farklı ülkelerden yaklaşık 100’e yakın katılımcı firmanınve 800’e yakın ürünün sergileneceği bir platform oluşturacak.

Fuarın Amacı; DemosFuarcılık olarak var olan potansiyeli ar­tırmak, yurt içi ve yurt dışında yenimüşteriler oluşturmak, son teknolojik ürünleri tek çatı altında sergilemek vesizlerin ürün ve hizmetlerini profesyonel alıcılarla buluşturmak.

 

Neden Katılmalısınız?

• Türkiye hızla gelişmekte olup,bölgesel konumu itibarıyla bir­çok dünya ülkesinin örnek aldığı ve yeni gelişmeleritakip ettiği bir ülke konumundadır.

 

ROLLEXPO TURKEY 2015 profesyonelalıcılarla ile görüşmek, ürünlerinizi tanıtmak için ideal bir iletişimplatformudur.

 

ROLLEXPO TURKEY 2015 ürünlerinizive hizmetlerinizi en iyi şekilde sergilemenizi sağlar. Ziyaretçiler,servislerinizi, hizmet­lerinizi ve ürünlerinizi birebir inceleme fırsatı bulurve sunulan­ları profesyonelce değerlendirebilirler.

 

• ROLLEXPO TURKEY 2015’dedünyadaki en son trendleri ve teknolojik yeni likleri çok net bir biçimdegözlemleyebilir ve şirketinizin ürün/servis yelpazesini bu yönde geliştirebilirsiniz.

 

• ROLLEXPO TURKEY 2015 aracılığıylasektörde karar yetkisi sahibi pek çok yönetici ile buluşabilirsiniz.

 

• ROLLEXPO TURKEY 2015 dünyadasektörde yöneticilerin ilgisini çekecek ve ziyaret etmek isteyecekleribenzersiz bir iş platformudur.


2. ROLLEXPO Fuarı’ndan Önemli Seminerlere Ev Sahipliği

Fuar’da iki önemli seminer gerçekleştirilecek. Katılımücretsiz olup, sadece rezervasyonla katılabileceksiniz.

Ayrıca etkinliğin ardından katılımcılara sertifikaverilecek.
        


ROLLEXPO TURKEY 2015

Bu haber 2689 defa okundu

DİĞER HABERLER

Rollexpo Fuarı, pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacak

Rollexpo Fuarı, pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacak

Rulman sektöründe önemli bir yere sahip olan Akça Rulman ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, dergimizin sektör ve firmaları hakkındaki sorularını yanıtladılar.

Rulman Ticaret, “Hedefimiz tüm dünyada tanınan bir marka olmak”

Rulman Ticaret, “Hedefimiz tüm dünyada tanınan bir marka olmak”

RULMAN TİCARET İnşaat Sanayi ve Limited Şirketi; kendisini 1984’ten bu yana süregelen 28 sene içerisinde Türkyiye’ye tanıtmış, önümüzdeki seneler içerisinde de tüm dünyada tanınmayı hedef olarak benimsemiştir.

Dünyayı döndüren teknoloji rulman sektörü Rollexpo Fuarında buluşuyor

Dünyayı döndüren teknoloji rulman sektörü  Rollexpo Fuarında buluşuyor

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezinde 20-22 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Rollexpo Turkey fuarında “Rulman Sektörü” bir araya gelecek.

Akbal Rulman;Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Akbal Rulman;Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Rulman ve yan sanayi ürünleri pazarı çok geniş bir pazar olmasına rağmen, sanayi ve otomotiv fuarlarının sadece bir kısmında yer alabilmiştir. Rollexpo Fuarı’nın, bu pazarın önemini, büyüklüğünü ve pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacağını düşünüyorum. Şirketimiz açısından ise sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikleri görmek, şirketimizin tanıtımını yapmak ve müşteri portföyümüzü artırabilme açısından bize avantaj sağlayacaktır.

Rulman sektörü Rollexpo Fuarı’nda bir araya geliyor

Rulman sektörü Rollexpo Fuarı’nda bir araya geliyor

Demos Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Güç Aktarım dergisinin ana medya partneri olduğu Rollexpo Turkey Rulman, Kayış, Dişli, Redüktör, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları ve Teknik Hırdavat Fuarı’nda rulman sektörü bir araya geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu