• 3,918 TL

  • 4,612 TL

  • 162,19 TL

  • 103.756

YENİ TÜRKİYE OFİS BİNASI AÇILIŞI AVRUPA CEO’SU HİROYUKİ USUİ TARAFINDAN YAPILDI

Yeni Türkiye ofis binası açılışı Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui tarafından yapıldı
12 Mayıs 2017 Cuma 14:01

2016 yılında Clarivate Analytics tarafından Dünyanın En Yenilikçi 100 Şirketi arasında gösterilen ve dünya genelinde yaklaşık 39.000 çalışanıyla 110'dan fazla ülkede hizmet sunan Omron, 1991 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Omron Türkiye, Üsküdar Altunizade’de bulunan yeni ofis binasının açılışını 20 Nisan günü Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui’nin katılımıyla gerçekleştirdi.

 

 

Şirketin yeni binasında düzenlenen tören 65 kişiden oluşan Omron Türkiye ekibinin yanı sıra çözüm ortakları, müşteriler, Omron Avrupa vizyon liderleri, Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara ve Ekonomi Ataşesi Kazuyoshi Kurihara’nın da aralarında olduğu konuklardan oluşan yaklaşık 200 kişiyi bir araya getirdi.

 

Omron Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu: “Omron Türkiye’yi 110 ülkede yaklaşık 39 bin Omron çalışanının ortak bilgi ve becerilerinin birleştiği bir güç merkezi olarak görüyoruz.”

 

Törende açılış konuşmasını yapan Omron Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu; entegre, akıllı ve interaktif teknoloji çözümleri üreten bir şirket olarak yeni ofis binasının tüm Omron çalışanlarına pratik, verimli ve fonksiyonel bir iş ortamı sağlayacağını belirtti. Pekmezoğlu ayrıca “Omron Türkiye olarak bugün itibariyle geldiğimiz noktada 65 kişilik tecrübe ve katma değer yaratmaya odaklı kadroya sahibiz ve Omron Türkiye’yi 110 ülkede yaklaşık 39 bin Omron çalışanının ortak bilgi ve becerilerinin birleştiği bir güç merkezi olarak görüyoruz. İş ortaklarımızın uzun dönem iş planlarında yanlarında olacağımız, daha destekleyici, daha ihtiyaç ve strateji odaklı çalışmalar yapacağımız yeni bir döneme giriyoruz.” dedi.

 

Omron Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui: “Omron olarak otomasyon söz konusu olduğunda bütün ürün ve çözümlere sahibiz.”

 

Açılışı gerçekleştirmek üzere Türkiye’de bulunan Omron Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui ise yaptığı konuşmada Omron Türkiye’nin Avrupa’da en hızlı büyüyen yapılanma olduğuna vurgu yaptı ve şunları söyledi: “Bu hızlı büyümenin pek çok nedeni var.  Öncelikle bölgede büyük bir otomasyon talebi bulunuyor. Dolayısıyla önümüzde büyük olanaklar var. Omron olarak otomasyon söz konusu olduğunda bütün ürün ve çözümlere sahibiz. Ayrıca Omron Türkiye Ofisi en iyi satış ve satış sonrası destek ekibine sahip. Çok değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimiz var. Sonuçta hepsini bir araya getirdiğimizde çok başarılı ürünlere, başarılı çalışanlara ve iş ortaklarına sahibiz.” Usui ayrıca Omron Türkiye’nin genç ve üretken ekibiyle gurur duyduğunu da belirtti.

Açılış seremonisi öncesinde Omron Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui, Omron Türkiye ekibine gerçekleştirdiği sunuma takiben Türkiye’de faaliyet gösterdiği 25. yıla özel olarak tüm ekip adına Ülke Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu’na ödül plaketini takdim etti.

Açılış kokteylinin ardından da tüm katılımcılar boğaz turuna ve ardından Kuruçeşme Les Ottomans’da düzenlenen gala yemeğine katıldılar.

 


Omron geleceğin fabrikalarına imzasını atacak!

Omron, temel algılama ve kontrol teknolojilerine yapay zekayı ekleyerek Endüstri 4.0’a uyumlu fabrikalar ve yenilikçi ürünler geliştirilmesine olanak sağlayan en ileri teknolojileri sunuyor. Endüstri 4.0 konsepti içinde kendisini yaratıcı, yenilikçi otomasyon yaklaşımı ile konumlandıran Omron, üretici bir firma olmanın avantajı ve tecrübesiyle artık son kullanıcı pazarında da olmayı planlıyor. İnteraktif, akıllı ve entegre otomasyon ürünleri ile; sahadan alınan verileri en doğru şekilde değerlendirmeye, ileri teknoloji ürünleri ile entegre etmeye ve makine-insan arasındaki senkronizasyonu sağlamaya yönelik çözümleri tasarlıyor. Endüstriyel otomasyon süreçlerinin gerektirdiği bütün ürün portföyüne sahip olan Omron; algılama, komponent, kontrol ürünlerinin yanı sıra görsel denetim, emniyet ve robot teknolojileri ile geleceğe yön vermeye devam ediyor.

 

 

 

Bu haber 941 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara'da Düzenlendi

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara'da Düzenlendi

26 Nisan 2017 tarihinde Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen ‘’ Dişli Tezgahları ve Takım Semineri ‘’ otomotiv, havacılık, deniz, tarım, inşaat ekipmanları, endüstriyel makine ve teçhizat, enerji ve kamyon endüstrilerinden önemli firmaların katılımı ve yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

Almanya Başkanı, Hermes Ödülünün bu yıl ki sahibi SCHUNK’u ziyaret etti

Almanya Başkanı, Hermes Ödülünün bu yıl ki sahibi SCHUNK’u ziyaret etti

Angela Merkel, Hannover Messe’deki SCHUNK standını ziyaret etti, ve akıllı üretimin geleceği ile ilgili bilgi verildi.

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

FORM MAKİNA ANKARA’DA TEZGAH TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEDİ

FORM MAKİNA ANKARA’DA TEZGAH TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEDİ

Form Makina, 1992 yılında 5 kişi ile başladığı çalışmalarını sürekli geliştirerek, bugün yaklaşık 100 kişilik satış ve servis hizmet kadrosuna erişmiş bulunuyor. Deneyimli kadrosu ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya merkezlerimizden Türkiye’deki tüm Mazak tezgahlarına sınırsız destek verebiliyor.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

ZF, 2017 Hanover Ticaret Fuarında Yer Alıyor

ZF, 2017 Hanover Ticaret Fuarında Yer Alıyor

ZF, Dijitalleşen Endüstriyel Teknolojiye Yönelik Akıllı Çözümleri ile 2017 Hanover Ticaret Fuarında Yer Alıyor

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu