• 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

REDÜKTÖR ÜRETİMİNDE HIZLA BÜYÜYEN DEV MARKA

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka
31 Mayıs 2017 Çarşamba 13:09

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

 

 

Temelleri 1998 yılında atılan Polat Makine Sanayi ve Tic. A.Ş. bünyesinde üretim faaliyetine başlayan 

Polat Group Redüktör San. ve Tic. A.Ş. kısa zamanda gösterdiği büyüme ve gelişim neticesinde, 2004 yılında ayrı bir tüzel kişilik kazandırılarak faaliyetini devam ettirmiştir. Faaliyetine başladığından bugüne, göz kamaştıran bir büyüme trendine sahip olan PGR, bugün yurtiçi pazarında markalaşma sürecinde ciddi bir yol katederek öncü firma haline gelmiş, ayrıca Almanya başta olmak üzere 5 kıtada 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma konumunda.

 

PGR Redüktör güncelde, 12.500 m2 merkez fabrika alanı, yaklaşık 450 çalışanı, yurt içinde Ankara’da bir şubesi, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda bayilik ve distribütörlükleriyle, 2014 yılından bu yana Almanya’da 5.000 m2 alana kurulmuş PGR Gmbh montaj fabrikası ile faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 


Her sektör için özel redüktör serileri

PGR ürün gamında yer alan A, F, K, D, AF, NMRV, P, PA, PCS, PD, PF, PKD, PM,PMRV, PRC, PSH, PTA, SV, SW, PSS-(Cyclo), PL,PLB,PH,PB redüktör serileri ile otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisi, vinç, konveyör, pompa, inşaat, tekstil, orman ürünleri, içecek, gıda, çelik, kimyasal, makine imalat sanayisi, maden, metal işleme, vinç, silo, konveyör, asansör, hidrolik, geri dönüşüm, plastik makinaları, testere ve daha birçok sektöre doğrudan ve dolaylı olarak hizmet veriyor. 

 

Bugün dünyanın önde gelen otomotiv fabrikalarında, havaalanlarında, köprülerde, statlarda, çelik konstrüksiyonda, binalarda, gökdelenlerde, rüzgâr güllerinde, hemen hemen her alanda PGR redüktör imzası ve teknik desteğini görebilirsiniz.


Yüksek kalitede üretim felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşım

PGR markasının Türkiye ve dünyadaki yükselen başarı grafiğinde en önemli payın, yüksek kalitede üretim felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımı olduğu görünüyor. Öncelikle ileri teknolojik bir makine parkına sahip ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden,  gerekli her türlü tezgâh yenileme çalışmalarını ihtiyaç oluştuğu anda yenileyen bir üretim yapısına sahip.

 

Genel itibari ile çok dinamik, yetkin ve tecrübeli bir yönetici kadrosuna sahip olan PGR, insana yatırım yapmayı bir firma kültürü olarak görüyor. PGR Akademi bünyesinde personel gelişim ve eğitimine yönelik çok yönlü çalışmalar yapıyor. Ayrıca 2014 yılı başında hayata geçirilen SAP ERP projesi ile birçok süreç daha profesyonel yönetilebiliyor ve birçok detay raporlanabiliyor durumda.

 

 

Yüksek standartları kanıtlayan sertifikalar

Çok yetkin satış ve teknik destek ekibiyle, müşterilerini en doğru seçime yönlendiren PGR, üretim süreçlerinde kullanılan teknolojilerden ve proseslerden taviz vermiyor. Aynı zamanda ham madde konusunu da oldukça önemsiyor. Sahip olduğu GERMANISCHER LlOYD, CE, ISO 18001, ISO 14001, ISO 9001, TSEK sertifikaları ve Almanya’daki fiziki yapılanması, PGR’ nin kalitesini ve yüksek standartlarını resmi olarak da kanıtlamakta.

 

PGR’ nin kısa ve orta vadeli hedefleri arasında, Aydın Organize sanayi bölgesinde bulunan yaklaşık 20.000 m2 alanlı montaj fabrikasının devreye alınmasıyla beraber, Rusya, Amerika ve Çin’de montaj fabrikası yapılanmaları bulunuyor. Ayrıca ürün gamına sektörel analizler ve pazar araştırmalarına göre yeni serileri de eklemeye devam ediyor.


Bu haber 1167 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara'da Düzenlendi

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara'da Düzenlendi

26 Nisan 2017 tarihinde Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen ‘’ Dişli Tezgahları ve Takım Semineri ‘’ otomotiv, havacılık, deniz, tarım, inşaat ekipmanları, endüstriyel makine ve teçhizat, enerji ve kamyon endüstrilerinden önemli firmaların katılımı ve yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

Almanya Başkanı, Hermes Ödülünün bu yıl ki sahibi SCHUNK’u ziyaret etti

Almanya Başkanı, Hermes Ödülünün bu yıl ki sahibi SCHUNK’u ziyaret etti

Angela Merkel, Hannover Messe’deki SCHUNK standını ziyaret etti, ve akıllı üretimin geleceği ile ilgili bilgi verildi.

FORM MAKİNA ANKARA’DA TEZGAH TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEDİ

FORM MAKİNA ANKARA’DA TEZGAH TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEDİ

Form Makina, 1992 yılında 5 kişi ile başladığı çalışmalarını sürekli geliştirerek, bugün yaklaşık 100 kişilik satış ve servis hizmet kadrosuna erişmiş bulunuyor. Deneyimli kadrosu ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya merkezlerimizden Türkiye’deki tüm Mazak tezgahlarına sınırsız destek verebiliyor.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

Yeni Türkiye ofis binası açılışı Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui tarafından yapıldı

Yeni Türkiye ofis binası açılışı Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui tarafından yapıldı

2016 yılında Clarivate Analytics tarafından Dünyanın En Yenilikçi 100 Şirketi arasında gösterilen ve dünya genelinde yaklaşık 39.000 çalışanıyla 110'dan fazla ülkede hizmet sunan Omron, 1991 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Omron Türkiye, Üsküdar Altunizade’de bulunan yeni ofis binasının açılışını 20 Nisan günü Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui’nin katılımıyla gerçekleştirdi.

ZF, 2017 Hanover Ticaret Fuarında Yer Alıyor

ZF, 2017 Hanover Ticaret Fuarında Yer Alıyor

ZF, Dijitalleşen Endüstriyel Teknolojiye Yönelik Akıllı Çözümleri ile 2017 Hanover Ticaret Fuarında Yer Alıyor

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu