• 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

GC1130 UÇ KALİTESİ KANAL FREZE TAKIMLARIYLA ARTIK KULLANIMA HAZIR

GC1130 uç kalitesi kanal freze takımlarıyla artık kullanıma hazır
23 Ocak 2017 Pazartesi 17:24

Kesici takım ve takımlama sistemleri uzmanı Sandvik Coromant, yüksek performanslı çelik frezeleme kalitesi olan GC1130'u CoroMill® QD ve CoroMill 331 kanal frezeleme takımları ile birlikte kullanılabilir hale getirdi. Sandvik Coromant'ın en son Zertivo™ kalitesi olan GC1130 yüksek talaş kaldırma oranları ve hem ıslak hem de kuru işleme operasyonlarında güvenli performans düzeyleri sunuyor.

 

 

Sandvik Coromant en son çelik frezeleme kalitelerindeki uygulama aralığını genişletiyor

Resim yazısı: Sandvik Coromant’ın yüksek performanslı çelik frezeleme kalitesi GC1130'un, CoroMill 331 kanal frezeleme takımı gibi artık genişletilmiş bir uygulama aralığı var.

 

CoroMill 390, CoroMill 490 ve CoroMill 495 kenar ve havşa frezeleme sistemleri ile kullanılabilir olup uygulama alanının daha da genişlemesi Zertivo teknolojisinin daha uzun takım ömrü ve güvenli işleme gibi avantajlarını daha geniş bir kullanıcı profiline açıyor. 

 

Tezgah imalathaneleri artık GC1130 kalite uçlarını dış hem de delik kaba işleme ve finiş işleme operasyonlarında derin ve dar kanal açmada CoroMill QD ile kullanabiliyorlar. Ek kanal frezeleme gereksinimleri için GC1130 uçları ,çok amaçlı bir 90º kenar ve yüzey frezesi olan CoroMill 331'e de uygulanabilir. Bu çok yönlü takım kanal açma, çift yarı kenar frezeleme, kenar frezeleme, yüzey frezeleme, geri yüzey frezeleme, takım frezeleme ve dairesel açılı frezeleme yapabilir. 

 

Toplamda GC1130 yedi ek ürün ailesi ile tanıştırıldı. CoroMill QD ve CoroMill 331 ile birlikte, uç kalitesi CoroMill 790 ve T-Max uzun kenar (kenar frezeleme), CoroMill Century (yüzey frezeleme), CoroMill 170 ve CoroMill 176 (dişli frezeleme) ile kullanılabilir.

 

Proje Müdürü Björn Ericsson şöyle söylüyor: “ISO P uygulama alanındaki malzemelerde frezeleme yaparken, özellikle istenmeyen takım yollarıyla, derin kavitelerle karşılaşıldığında veya kesme sıvısı kullanırken pullanma, ani çentiklenme ve termal çatlaklar gibi sorunlar yaygın bir şekilde yaşanıyor.” “GC1130'u tezgah imalathanelerinin azaltılmış uç ömrü ve dengesiz üretimin yol açtığı etkilerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için geliştirdik.”  

 

Kalitenin avantajlarını arttırmak için tasarlanmış bir PVD üretim teknolojisi olan Zertivo kullanılarak üretilen GC1130 yüksek kenar çizgisi güvenliği ve azaltılmış pullanma sunuyor. Ayrıca yüksek-Cr içerikli ince taneli alt tabaka termal çatlaklara yüksek direnç sunuyor ve böylece uzun ve güvenilir takım ömrünü garantilemeye yardımcı oluyor.


 

 

Bu haber 2027 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara'da Düzenlendi

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara'da Düzenlendi

26 Nisan 2017 tarihinde Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen ‘’ Dişli Tezgahları ve Takım Semineri ‘’ otomotiv, havacılık, deniz, tarım, inşaat ekipmanları, endüstriyel makine ve teçhizat, enerji ve kamyon endüstrilerinden önemli firmaların katılımı ve yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

Almanya Başkanı, Hermes Ödülünün bu yıl ki sahibi SCHUNK’u ziyaret etti

Almanya Başkanı, Hermes Ödülünün bu yıl ki sahibi SCHUNK’u ziyaret etti

Angela Merkel, Hannover Messe’deki SCHUNK standını ziyaret etti, ve akıllı üretimin geleceği ile ilgili bilgi verildi.

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

Redüktör Üretiminde Hızla Büyüyen Dev Marka

FORM MAKİNA ANKARA’DA TEZGAH TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEDİ

FORM MAKİNA ANKARA’DA TEZGAH TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEDİ

Form Makina, 1992 yılında 5 kişi ile başladığı çalışmalarını sürekli geliştirerek, bugün yaklaşık 100 kişilik satış ve servis hizmet kadrosuna erişmiş bulunuyor. Deneyimli kadrosu ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya merkezlerimizden Türkiye’deki tüm Mazak tezgahlarına sınırsız destek verebiliyor.

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Eaton Mobil Teknoloji Günleri Medya Buluşması Yapıldı

Dünyanın Önde Gelen Enerji Yönetim Şirketi Eaton’ın İstanbul’da Gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Enerji Verimliliği Yüksek, Tasarruflu, İnovatif Çözümler Anlatıldı

Yeni Türkiye ofis binası açılışı Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui tarafından yapıldı

Yeni Türkiye ofis binası açılışı Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui tarafından yapıldı

2016 yılında Clarivate Analytics tarafından Dünyanın En Yenilikçi 100 Şirketi arasında gösterilen ve dünya genelinde yaklaşık 39.000 çalışanıyla 110'dan fazla ülkede hizmet sunan Omron, 1991 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Omron Türkiye, Üsküdar Altunizade’de bulunan yeni ofis binasının açılışını 20 Nisan günü Avrupa CEO’su Hiroyuki Usui’nin katılımıyla gerçekleştirdi.

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu