• 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

TÜYAP, AĞAÇ İŞLEME TEKNOLOJİSİ - MOBİLYA YAN SANAYİİ VE PLASTİK - AMBALAJ SEKTÖRLERİNİ İZMİR’DE BİR ARAYA GETİRİYOR

TÜYAP, Ağaç İşleme Teknolojisi - Mobilya Yan Sanayii ve Plastik - Ambalaj Sektörlerini İzmir’de Bir Araya Getiriyor
21 Mart 2017 Salı 08:12

Fuarcılık sektörünün en büyük firması TÜYAP, ülkemizin sektördeki en önemli fuar alanı yatırımlarından biri olan fuarizmir’de İZWOOD ve İzmir Mobilya Yan Sanayii Fuarları ile Ağaç İşleme Teknolojisi ve Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları, PLASTPAK ile de Plastik ve Ambalaj sanayi sektörlerinin en önemli firmalarını buluşturuyor!

 

 

TÜYAP, 8 – 12 Nisan 2017 tarihleri arasında fuarizmir’de İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı ve PLASTPAK Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı’nı eş zamanlı düzenleyecek. İlgili derneklerin işbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası, ve İzmir Ticaret Odası desteğiyle hazırlanan etkinlikler fuarizmir’de sahne alacak. 

 

3 FUAR BİR ARADA 2 SALONDA

 

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) işbirliği ile düzenlenen İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı’nın kapsamında orman endüstrisi için makine, teknik donanım ve hizmetler, ağaç işleme makineleri, yüzey işlemleri makineleri, ağaç kesme makineleri, elektrikli ve mekanik el aletleri, mobilya üretim makineleri Ege Bölgesi, bölge ülkeleri ve yakın coğrafyaya birinci elden tanıtılacak. 23.000 m2 alanda düzenlenen fuara sektörün önde gelen firmaları, sektörel dernek, yayın ve kuruluşlar da katılacak. Fuara 40 ülke ve 50’yi aşkın şehirden 40.000’in üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Aynı alanda eş zamanlı olarak düzenlenen İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı kapsamındaysa ahşap orman ürünleri, mobilya aksesuarları, kimyasal malzemeler, boya, vernik, cila ve renklendiriciler, oturma grubu ve yatak üretim malzemeleri, üretim alet, ekipman ve yardımcı ürünler sergilenecek. Aynı anda gerçekleşecek iki fuardan elde edilecek sinerjiyle ham ürünün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm ağaç işleme – mobilya yan sanayi sektörü bir araya gelecek. fuarizmir B salonunda yer alacak fuarların bölgede ve yakın ülkelerde büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

 

Yine eş zamanlı olarak düzenlenen Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliği ile gerçekleşecek PLASTPAK Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı ile de plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, kalıp, ısı ve kontrol cihazları, makine yan ve ara sanayi, hidrolik ve pnömatik sistemler, ambalaj makineleri, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı cihaz, donanım ve sistemler, hammadde ve ara ürünler, hizmetler, geri dönüşüm ile ilgili ürünler bölge ve yakın ülke ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Etkinlik fuarizmir C salonunda gerçekleşecek.

 

 

 

 


Bu haber 1039 defa okundu

DİĞER HABERLER

Alüminyum Sektörü Büyük Buluşmaya Hazır

Alüminyum Sektörü Büyük Buluşmaya Hazır

Alüminyum sektörünün ülkemizdeki tek buluşma noktası ALUEXPO 2017 Fuarı ile ilgili olarak Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü ve Murahhas Azası İbrahim Anıl ile görüştük.

Dünyanın Tercihi “Türk Plastik Sektörü”

Dünyanın Tercihi “Türk Plastik Sektörü”

Plastik üretimi Türkiye’de oldukça yüksek bir potansiyele sahiptir. Sahip olduğu bu potansiyeli 2016 yılında 205 ülkeye plastik mamul ihraç ederek göstermiştir. 7,9 milyon tonluk plastik mamul iç tüketiminin yaklaşık 3,95 milyon tonu otomotiv, ambalaj, inşaat ve elektronik gibi ihracatçı sektörler kanalı ile yarı mamul ve mamul şeklinde dolaylı olarak ihraç edilip, kalan 3,95 milyon tonluk kısım ise iç pazarda doğrudan tüketici tarafından tüketilmiştir.

Şimdiye kadarki en uluslararası Automechanika İstanbul etkinliği gerçekleşti!

Şimdiye kadarki en uluslararası Automechanika İstanbul etkinliği gerçekleşti!

Automechanika Istanbul'un Avrasya bölgesindeki lider konumu bir kez daha kanıtlandı33 ülkeden katılımcı 110'u aşkın ülkeden ziyaretçiyle bir araya geldi

AVRASYA’NIN LİDER POLİÜRETAN VE KOMPOZİT PLATFORMU

AVRASYA’NIN LİDER POLİÜRETAN VE KOMPOZİT PLATFORMU

“5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia & “3. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2017

R+T Turkey – Uluslararası seviyedeki artış sürüyor

R+T Turkey – Uluslararası seviyedeki artış sürüyor

İstanbul; Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’dan gelen ziyaretçiler için ideal lokasyon

MEKATRONİK VE İNOVASYON GÜNLERİ

MEKATRONİK VE İNOVASYON GÜNLERİ

Mekatronik proje yarışması etkinliği

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu