• 3,918 TL

  • 4,612 TL

  • 162,19 TL

  • 103.756

3M’İN İNOVATİF ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİ MAKTEK AVRASYA 2014 FUARI’NDA SEKTÖRLE BULUŞTU

3m’in İnovatif Ürün ve Çözümleri MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nda Sektörle Buluştu
11 Kasım 2014 Salı 12:00

Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemler Bölümü, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin tüm aşındırıcı ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler sunuyor. 14-19 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2014’te, 3M’in inovatif ürün ve çözümleri, distribütörü Form Makine’nin standında katılımcılarla buluştu.

httpslh5.googleusercontent (7)_800x506

Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemler Bölümü, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin tüm aşındırıcı ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler sunuyor.  14-19 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2014’te, 3M’in inovatif ürün ve çözümleri, distribütörü Form Makine’nin standında katılımcılarla buluştu.

Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğiyle düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı, 14-19 Ekim 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Bu yıl ikinci kez düzenlenen ve toplam 122 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nda takım tezgahları, metal-sac işleme makineleri, tutucular-kesici takımlar, kalite kontrol-ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren, 1.378 firma ve firma temsilciliği ile 3.000’e yakın marka yer aldı.

3M’in sektöre sunduğu inovatif ürün ve çözümler, MAKTEK Avrasya 2014’te, 3M distribütörü Form Makine’nin standında katılımcılara ulaştı. Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemler Bölümü, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin, faaliyet alanları ne olursa olsun tüm aşındırıcı ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler sağlıyor. 3M’in en son geliştirdiği seramik minerali olan  Cubitron™ II, dünyanın en önde gelen hassas aşındırma teknolojisine sahip olan Winterthur ürünlerinde de kullanılıyor. Cubitron™ II teknolojisiyle üretilmiş taşlama taşları üçgen şekillendirilmiş minerallerden oluşuyor. Cubitron™ II taşlama taşlarındaki üçgen şekillendirilmiş mineral sürekli olarak kırılarak keskin uçlar ve kenarlar oluşturuyor. Bu sayede daha temiz ve hızlı kesiyor, ısınma yapmıyor ve çok daha uzun süre dayanıyor. 3M, Winterthur ürünleriyle müşterilerinin hassas aşındırıcı ihtiyaçlarını karşılarken, üstün fiyat-kalite performansı ve verimliliğiyle sektöre farklı bir soluk getiriyor.

 
Bu haber 9207 defa okundu

DİĞER HABERLER

Alüminyum Sektörü Büyük Buluşmaya Hazır

Alüminyum Sektörü Büyük Buluşmaya Hazır

Alüminyum sektörünün ülkemizdeki tek buluşma noktası ALUEXPO 2017 Fuarı ile ilgili olarak Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü ve Murahhas Azası İbrahim Anıl ile görüştük.

Dünyanın Tercihi “Türk Plastik Sektörü”

Dünyanın Tercihi “Türk Plastik Sektörü”

Plastik üretimi Türkiye’de oldukça yüksek bir potansiyele sahiptir. Sahip olduğu bu potansiyeli 2016 yılında 205 ülkeye plastik mamul ihraç ederek göstermiştir. 7,9 milyon tonluk plastik mamul iç tüketiminin yaklaşık 3,95 milyon tonu otomotiv, ambalaj, inşaat ve elektronik gibi ihracatçı sektörler kanalı ile yarı mamul ve mamul şeklinde dolaylı olarak ihraç edilip, kalan 3,95 milyon tonluk kısım ise iç pazarda doğrudan tüketici tarafından tüketilmiştir.

Şimdiye kadarki en uluslararası Automechanika İstanbul etkinliği gerçekleşti!

Şimdiye kadarki en uluslararası Automechanika İstanbul etkinliği gerçekleşti!

Automechanika Istanbul'un Avrasya bölgesindeki lider konumu bir kez daha kanıtlandı33 ülkeden katılımcı 110'u aşkın ülkeden ziyaretçiyle bir araya geldi

AVRASYA’NIN LİDER POLİÜRETAN VE KOMPOZİT PLATFORMU

AVRASYA’NIN LİDER POLİÜRETAN VE KOMPOZİT PLATFORMU

“5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia & “3. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2017

R+T Turkey – Uluslararası seviyedeki artış sürüyor

R+T Turkey – Uluslararası seviyedeki artış sürüyor

İstanbul; Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’dan gelen ziyaretçiler için ideal lokasyon

MEKATRONİK VE İNOVASYON GÜNLERİ

MEKATRONİK VE İNOVASYON GÜNLERİ

Mekatronik proje yarışması etkinliği

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu