• 3,918 TL

  • 4,612 TL

  • 162,19 TL

  • 103.756

TEŞHİS UYGULAMASI KULLANICILARIN ARIZA SÜRESİNİ AZALTMASINA YARDIMCI OLUYOR

Teşhis Uygulaması Kullanıcıların Arıza Süresini Azaltmasına Yardımcı Oluyor
11 Mayıs 2017 Perşembe 14:43

Teşhis uygulaması kullanıcıların arıza süresini azaltmasına yardımcı oluyor

 

 

Control Techniques, sürücü kullanıcılarının sık rastlanansürücü hatalarını analiz edip çözüm bulmasına yardımcı olmak amacıyla yeni birmobil uygulama üretiyor.Apple, Android ve Windows mobil aygıtlarındakullanılabilen yeni Diagnostic Tool (Teşhis Aracı), Control Techniquessürücüleri arıza kodu verdiğinde kullanıcıların sorunu çözebilmesi için hızlıve basit bir yöntem sunuyor.

 

Uygulama, ilk kurulum için kolay kullanımlı elektriktesisatı tabloları ve ayrıca en kapsamlı sürücü veri ve bilgilerinin bulunduğukılavuzlar için bağlantılar içerir.

 

Uygulama ayrıca, dünyanın her yanında teknik sorunlarınızdasize yardımcı olabilecek teknik destek ekiplerinin iletişim bilgilerini içerir.

 

Şu anda uygulama, Unidrive M, Powerdrive F300, Elevatorsürücüler, Unidrive SP, Commander SK, Digitax ST ve Mentor MP dizilerinin tümsürücüleri için eksiksiz bilgi içermektedir.

 

Kullanıcılar basitçe uygulamayı indirir, kendi sürücüleriniseçer ve hata kodunu girer. Uygulama, sorunun nasıl giderileceği hakkındaeksiksiz bir şekilde bilgi verir.

 

Control Techniques mühendislik müdürü Jon Atkinson, şöylediyor: “Sürücü arıza işareti verdiğinde, genellikle arızanın doğrudan sürücüdonanımından kaynaklandığı varsayılır, çünkü sorun olduğunu belirten sürücününkendisidir. Oysa, arızaların %90'ı sürücü korumasını harekete geçirmiş olan amaürünün dışında bulunan nedenlerden kaynaklanmaktadır.

 

“Kullanıcılar Diagnostic Tool uygulamasını kullanarak hızlave kolayca ilave teşhis bilgilerine ulaşabilir, sorunun en muhtemel sebebini bulabilirve sistemi tekrar çalışır hale getirmek için ne yapmak gerektiğiniöğrenebilir.”

Bu haber 759 defa okundu

DİĞER HABERLER

Asenkron Motorlarda Meydana Gelebilecek Mekanik Arızalar

Asenkron Motorlarda Meydana Gelebilecek Mekanik Arızalar

Asenkron motorlar genel olarak stator, rotor, mil, gövde, yataklar, kapaklar, pervane, muhafaza taşı, aktarma organları gibi mekanik parçalardan oluşur. Bu parçalarda meydana gelebilecek arızaları ve motorun verimine etkilediği durumları inceleyelim.

NSK’dan Sürekli Döküm Makineleri İçin Yeni Bir Silindirik Makaralı Rulman Tipi

NSK’dan Sürekli Döküm Makineleri İçin Yeni Bir Silindirik Makaralı Rulman Tipi

NSK, zorlu çelik endüstrisi uygulamaları için yeni bir silindirik makaralı rulman tipini piyasaya sunuyor. NUB serisi rulmanlar, özellikle sürekli döküm makinelerinin tahriksiz kılavuz makaralarında, örneğin düzleştirme bölümünde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ABB Sürücü Servis Atölyesi

ABB Sürücü Servis Atölyesi

ABB Sürücü Servis Atölyesi 2000 yılında Dudullu1 Lokasyonunda hizmet vermeye başlamıştır.

Gleason’un Servis ve Satış Sonrası Hizmetleri

Gleason’un Servis ve Satış Sonrası Hizmetleri

Yatırımlarınızı Gleason Global Servis Programlarıyla koruyabilirsiniz

REDÜKTÖR ARIZALARI VE ONARIM SÜREÇLERİ

REDÜKTÖR ARIZALARI VE ONARIM SÜREÇLERİ

Redüktör Nedir?

Redüktörler ve Bakım

Redüktörler ve Bakım

Redüktörler ve Bakım

ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

HAVA DURUMU

5 günlük hava durumu